Diary

28.7.-11.8. TÁBOR

28. července 2012 v 10:15 | G.i.r.a.f.f.e*

28.7.-11.8.

Po dobu 14 dní tu nebudu, odjíždím na tábor, celkem se těším, protože tam se mi nemůže stát, že bych zapomněla na jídlo atd. Doufám, že se vrátím v pořádku. :D Mějte se tu. ♥

Nový autorský blog :)

25. července 2012 v 10:49 | G.i.r.a.f.f.e*
Tákže :DD Jak jsem již dříve psala, rozhodla jsem se, že si založím autorský blog, kde budu přidávat svoje výtvory atd.
S tímto blogem nekončím, nebojte se :D.
Taky jsem si vymyslela jinou přezdívku :D, vše se dozvíte na novém blogu.
Doufám, že se vám tam bude líbit. :))

creations.blog.cz

Tejden blbec :/

25. července 2012 v 10:39 | G.i.r.a.f.f.e*
Áhojte, promiňte, že jsem se neozvala, ale nebylo o čem psát, nemůžu cvičit. Mám něco s nohou, zkoušela jsem cvičit i přes tu bolest, ale málem jsem chcípla, fakt se to nedá :(. Předevčírem jsem byla na přeočkování tatanusu, včera mi to nateklo jak prase, mám tam bouli a strašně to bolí, takže další důvod proč cvičit nemůžu. Přijdu si jak někdo, koho přejel náklaďák. :/ Snad mi prominete, že necvičím. :)

Prozatím žiju...

19. července 2012 v 16:50 | G.i.r.a.f.f.e*
Tumblr_m75kgiscgt1rrh5sqo1_500_large
Tákže, opravdu jsem poslední dobou na blog z vysoka kašlala. Nebylo mi moc do zpěvu, ani teď mi není, ale rozhodla jsem se, že nemůžu furt jen smutnit, ale že bych si měla alespoň trošku užívat života. Mám to sice napsané v menu, ale pochybuji, že se to z někdo z vás obtěžoval číst, kdyby ano, dozvěděli by jste se, že jsem 17.7. tedy před dvěma dny měla narozky. Teď už konečně mohu tvrdit, že mi je 14 let :D. Oslava byla super :). Včera jsem si s nim psala, takhle 'vykecat' jsem se už někomu nemohla dlouho. Je vážně bezvadnej. Většinou mi pomáhá víc než moje 'nejlepší kámošky'.
Tak, to je asi vše co jsem vám chtěla říct, hubnutí zdar)). ♥

I have a dream ♥

14. července 2012 v 10:19 | G.i.r.a.f.f.e*
Myslím, že každý z nás má nějaký sen. Někdo sní o kariéře, rodině... Někteří mají ale sen mnohem 'důležitější', například setkání s pravými rodiči (i když ne všichni o to stojí). Pak jsou tu taky takové sny, které jsou pro náš samozřejmostí, podívejte se např. na děti v africe, jejich snem je žít 'obyčejný' život, jejich snem je mít hodně jídla, vody, střechu nad hlavou... prostě pro nás takové základní věci. Vždy když se cítíme špatně, nejhůř na celým světě, měli by jsme si vzpomenout právě na tyto děti. Co by dali za to mít takové 'problémy' jako máme my. Mým snem.... popravdě ani nevím, nesním moc o kariéře, ale jednou bych chtěla pomáhat právě takovým dětem v nouzi. Protože my si ani nedokážeme představit, jak to mají těžké. Vím, že to chce asi každý, ale určitě občas sním o rodině, doufám, že jednou budu moct svůj život trávit s lidmi, které budu milovat. ♥

Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít. - Mark Twain

Na závěr mě napadlo dát sem písničku, která je pro mě důležitá ♥. Originál je od populární skupiny ABBA, tato verze je však od Amandy Seyfried z filmu Mamma Mia :).

Ano.... žiju :)

13. července 2012 v 20:09 | G.i.r.a.f.f.e*
293167_331395440278063_646015856_n_large
Promiňte, že jsem nenapsala, ale předevčírem jsem byla se spolužáky venku a pak spala u kámošky. Přijela jsem včera po obědě, jenže jsem opravdu neměla náladu něco přidat. Stalo se tolik věcí, ty špatné se na mě a spolužáky podepsaly asi trochu na dýl, ale nechci to tady moc rozebírat, no a ty dobré věci... díky nim mám ještě chuť 'žít'. Nebejt nich, možná by se ze mě stala 'suchá troska' :DD. Samozřejmě, že za to může spolužák :D. Mám ho ráda, jenže sem mu to prostě ještě neřekla, nemám na to odvahu, zvlášť když vypadám tak, jak vypadám no. To je taky jedna z věcí kvůli které chci zhubnout.
Jsou takové chvíle, kdy si myslím, že o mě nemá naprosto žádný zájem a saou i takové, kdy si všímá jenom mě, a právě tak to bylo i předevčírem, strašně skvěle jsme si popovídali, nasmáli se. Když on je tak dokonalej ♥ né jako ostatní spolužáci, frajírci debilní :D. On je prostě takovej ten milej, hodnej...... mohla bych tu vyjmenovávat až do zítřka tolik skvělejch vlastností :D. No a pak se tam staly ty horší chvíle, tam jsem se rozbrečela a on se mi celkem věnoval, utěšoval mě. Cítila jsem se skvěle :))). Asi vám přijde, že jsem nějaká ubulená, ale kdyby jste viděli co se stalo... ostatní se z toho taky nemůžou vzpamatovat.
Ach jo, snažím se přestat na něj tolik myslet, jenže to nejde :'(. Je prostě dokonalej ♥. Jak by někdo tak skvělej mohl mít rád zrovna MĚ! Krávu hnusnou :'(.

Nový design :)

13. července 2012 v 19:50 | G.i.r.a.f.f.e*
Layout by Almost-love | preview by: Almost-love
A je tu zase nový design, vím, že ten předchozí tu moc nevydržel. Design jsem si objednala ještě před předchozím a nemyslela jsem si, že to adminka blogu stihne takhle brzo. Každopádně jí strašně moc děkuju, je opravdu nádherný. ♥♥
V záhlaví máte i odkaz na mojí milovanou skladu River Fows in You, určitě si jí poslechněte. :)))
doufám, že se vám taky líbí. :)) ♥

Totálně hyperaktivní :D

9. července 2012 v 12:09 | G.i.r.a.f.f.e*
Tumblr_m3noxj3muz1qlnc78o1_400_large
↑ Jednou chci taky takovou fotku! :)) Zaslouží si respekt.
Kdybych mohla, tak bych napsala dřív, jenže jsem pro změnu dneska usla v půl 4 a pak se furt budila, takže jsem si spánek protáhla až do 11.15 :DDD. Mám smíšený pocity, na jednu stranu se nemůžu ani hnout, největší problém jsou lýtka, a na druhou stranu se těšim, až si zase zacvičim :D. Doufám, že v půlce sebou neseknu :DD.
Dneska bych vám chtěla vyrobit ty designy :D. Snad se najde trocha času. :))
Dost mě štve, že jsem dneska nesnídala, zrovna jsem si naplánovala tak bezva snídani:D.
Napadla mě taková věc, chtěla bych uspořádat takové 'společné' cvičení. Proto bych byla ráda, aby ti, kteří taky cvičí Insanity se mi ozvali tady do komentářů. Mohli by jste mi poslat fotky, jak jste vypadali před a až to budeme mít za sebou, tak i fotky po. Já si myslím, že by vás to mohlo motivovat a uvědomili by jsme si, že v tom nejsme sami a nutilo by nás to cvičit, aby jsme 'neprohráli'. :)) Co myslíte? :))
Je jedno v jaké fázi Insanity zrovna jste, až všichni, kteří by se přihlásili by docvičili, zveřejnila bych výsledky, pak by jste na sebe určitě mohli být právem pyšní, třeba by jsme motivovali i další lidi, kteří by to s mohli zkusit. :))Prosím napište mi svůj názor. :)

Ještě jednou, ještě jednou... :D

8. července 2012 v 22:19 | G.i.r.a.f.f.e*
Tumblr_m2fmv3um7p1rrefmao1_400_large
Páni, před dvěma hodinama bych nevěřila, že tohle někdy řeknu, ale je to tak. Klidně bych si Insanity teď dala znova :D. Myslím si, že o tom to je, protože, když tě cvičení nebaví, tak se ani moc nesnažíš a pak jsou výsledky na dvě věci. Pamatuji si, jak jsem před dvěma měsící začínala s Jill a to konkrétně s 30 day shred, byla jsem hotová, řikala jsem si, že to je docela nářez, s postupem času mi dochází, že jsem musela bejt asi hoooodně líná, bohužel jsem 30 day shred vzdala, protože mě to nebavilo a když mě to nebaví, nemá to smysl. Nedávno (nejsou to snad možná ani tři dny) jsem si stěžovala na Body Revolution, ale oproti Insanity je to hračka! A o to mě to udivuje ještě víc. Já jsem od narození prostě lenoch línej, tak jaktože mě baví víc Insanity, který je strašně pohybově náročný (jednoduše řečeno: težký jak prase :D) než Body Revolution, který je takový 'klidnější'. Doufám, že mi tahle motivace a ten pocit zůstane až do konce a já to nevzdám. :)))
Držte mi palce. :))

Že by SVALYYYYYYYY? :D

8. července 2012 v 21:40 | G.i.r.a.f.f.e*
Tumblr_m5stf3o36z1rq6dxno1_250_large
↑ Takhle chci jednou vypadat. ♥
Po tom, co jsem se namáhavě doplazila do koupelny, jsem se pěkně vydrhla :D, myju se a najednou cítím jakoby 'hrbolky' u ramen, na břiše, na lýtkách a stehnech, nevím, jestli to třeba nejsou nějaké 'nataženiny', ale každopádně cítím se pěkně zpevněná. :)))
Bože, kéžby to byly svaly. :DD
A co myslíte vy? :))) Mohly by to být 'náznaky' vytvářejících se svalů? :D
PS: Jsem ráda, že jste si u mě holčny objednaly design, co nejdříve se na ně vrhnu, doufám, že vás nezklamu. :D :))

I'm dead... Seriously? :D

8. července 2012 v 20:20 | G.i.r.a.f.f.e*
1430236-12-1329855540341_large
No to mě teda po*er, promiňte, že to musim takhle napsat. Cítim jako bych každou chvíli měla zkolabovat, třesu se jak ratlík v zimě :/. Před Insanity jsem si říkala, že to nemůže být zas tak strašný, opak je pravdu, donutí vás to sáhnout si až na pokraj sil. Já blbá ještě navíc cvičim Body Revolution. Ale zpátky k Insanity, nejdřív se rozcvičíte a pak začíná teprve to pravý žůžo, nejhorší na tom je, že je např. 6 cviků, které opakujete ale pokaždé se více zrychlí, pak ukáže další cviky a postupně se zase zrychlují. Dnešní cvičení trvalo krutých 42 minut. No, jak říkám, jsem totálně mrtvá.
Když jsem cvičila, měla jsem chuť dát Shaunovi přes držku :DDD, ale teď jsem mu strašně vděčná. Na jednu stranu se cítím dobře a na druhou vysíleně. Ale, STOJÍ TO ZA TO!
Pokud si chcete co nejefektněji vypracovat tělo pouze v 60 dnech, cvičte Insanity. ♥♥ Zamilovala jsem si to. :D
Pokud někdo cvičíte, podělte se se mnou a mými návštěvníky o vaše pocity, doufám, že nejsem jediná taková 'neschopná'. :DD

1/2 zvládnuta :D

8. července 2012 v 11:49 | G.i.r.a.f.f.e*
Positivethinkingl_large
Táááááák a mám za sebou 1/2 z dnešního cvičení. Jill jsem akorát docvičila. Řeknu vám, že se na mě včerejší Insanity pěkně podepsalo, při Jill mě bolelo celý tělo, hlavně záda :D. Ale musim to vydržet, protože 'paráda trpí ráda'.
Insanity si zacvičím asi až někdy k večeru, jsem zvědavá co mě čeká :DD.
Napadlo mě, že přidám pár článků ohledně módy a možná nějaké workouty. Zatím hubnutí zdar .DDD.

Nový design nastaven!

8. července 2012 v 0:50 | G.i.r.a.f.f.e*
Tak, design jsem měla hotovej opravdu za chvilku (půl hoďky). Myslím, že mohl dopadnout i hůř, jsem s ním celkem spokojená. Líbí se mi na něm hlavně ty letní barvy a samozřejmě mé oblíbené fotky ♥. S nastavením taky žádný problém nebyl, jen mi to trvalo trošku dýl kvůli hornímu menu a taky předělávání bočního menu :)).
Doufám, že se vám líbí alespoň tak jako mě. Mějte se :)).

Operace INSANITY zahájena :D

7. července 2012 v 22:29 | G.i.r.a.f.f.e*
Tumblr_m4rjc8cds01r73imgo1_500_large
Sooooouuu, to bych to nebylá já, kdybych Insanity ještě jednou nezkusila. Bóóóže, teď si uvědomuju jak jsem byla blbá, že sem bulela. Teď jsem to dávala relativně 'v pohodě', tudíž jsem se rozhodla, že Insanity přidám do svého denního režimu. Asi jsem blázen, ale no pochopili jste správně, že budu cvičit i Revolution Body i Insanity. Áááách, já se tak těšim na ty výsledky, ale mám pocit, že mě se prostě těch skvělých výsledků nepodaří dosáhnout. Držte mi prosím palceeee.
Btw. usoudila jsem, že by to chtělo změnu, zkusím spatlat nějakej design, ale bude to narychlo, takže neočekávejte žádnou slávu. :DD Zatím zdar))

Bazééén volá ♥

6. července 2012 v 14:51 | G.i.r.a.f.f.e*
904008-12-1341275957792_large
Zdar hubňulky
Dneska jsem opět cvičila s Jill, zase to blbý kardio. Pro mě je to prostě záhul no. :DD Nebaví mě tu dřepět u počítače, jdu si užívat léta a našeho bazénu. Předpokládám, že si asi dám tak 100x9 m, myslíte, že je to dobrý nápad, není to moc, nebo málo? :))
Mějte se, zase se ozvu :)).

USPĚCH | já snídám :D

3. července 2012 v 18:00 | G.i.r.a.f.f.e*
Tumblr_m3ghyqdhr31r3docro1_500_large
Musím se vám prostě pochlubit, od té doby co jsem tu nebyla, tak jsem, hned jak vstala, se nasnídala. jupííííííííí
Já vím, že většině to přijde normální, ale já s tím už od malička mám prostě problém. První den to pro mě byla muka, ale řekla jsem si, že krásná postava a ten úžasný pocit být hubená mi za to bezpochyby stojí :))heart icon tiny.
Tak, jak sem už předtím psala, stáhla jsem si další díl Body Revolution, tentokrát Kardio 1, můžu vám říct, že takovejhle záhul bych opravdu nečekala, jsem zpocená až na prdeli :DDD.
Začíná u nás parádní bouřka, takovýhle hromy tu už dlouho nebyly heart icon tiny.
Jestli nevypadne elektřina, tak se tu ještě stavím, teď se jdu umejt.
Mějte se hublňulky. :))

Omlouvám se :)

3. července 2012 v 15:30 | G.i.r.a.f.f.e*
Tumblr_m6jxsqyeub1ra6fa4o1_500_large
Strašně se vám omlouvám za neaktivitu, byla jsem pryč. Od teď už tu budu zase každý den. :)))
Změnilo se u vás něco za tu dobu co jsem tu nebyla? :))
Právě si stahuju další díl Body Revolution od Jill, za chvilku začnu, mějte se. :))heart icon tiny
 
 

Reklama